Duchowy Przywódca Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya przybywa do Danii (2016-05-05)

Aktualności

 

Hadhrat Mirza Masroor Ahmad rozpoczyna swoją trzecią wizytę w Danii.

 

Światowy Przywódca Duchowy Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya, Piąty Kalif, Jego Świątobliwość, Hadhrat Mirza Masroor Ahmad przybył do Kopenhagi w dniu 4 tego maja 2016 roku, po krótkim locie z Londynu.

 

Po przybyciu na lotnisko w Kopenhadze, Jego Świątobliwość został przywitany przez Krajowego Prezydenta Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya w Danii, Muhammad Zakaria Khan. Następnie Jego Świątobliwość odeskortowany został do Meczetu Nusrat Jahan, gdzie był powitany przez setki Ahmadi, mężczyzn, kobiet i dzieci.

 

Później Jego Świątobliwość poprowadził modlitwy Zuhr i Asr i przystąpił do inspekcji kompleksu meczetu, który został niedawno odnowiony i rozbudowany.

 

Podczas swej wizyty Jego Świątobliwość wygłosi swoje cotygodniowe piątkowe kazanie z Meczetu Nusrat Jahan w Kopenhadze, a także wygłosi przemówienie na specjalnym przyjęciu odbywającym się na cześć jego wizyty.

Jego Świątobliwość spotka się również z różnymi dygnitarzami i gośćmi, a także z członkami Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya mieszkającymi w Danii.

 

Koniec informacji prasowej.

 

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Muzułmańskie Ahmadiyya

tel. 22 863 88 92

 

 

 

Kazanie Piątkowe

2019-02-08
Doskonałość w ludziachNewsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

 

Ahmadiyya w Polsce   |   Certyfikacja Halal   |   Telewizja MTA International   |   Coroczne Konferencje Dżelsa Salana   |   Inne języki   |   Mapa Strony   |   Kontakt
© 2011 Stowarzyszenie Muzułmańskie Ahmadiyya, Wszelkie prawa zastrzeżone.