Atak terrorystyczny w Lahore, Pakistan (2016-03-28)

Aktualności

Światowy lider duchowy Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya, Piąty Kalif, Jego Świątobliwość, Hadhrat Mirza Masroor Ahmad zdecydowanie potępił atak terrorystyczny, który miał miejsce wczoraj, w Gulshan-e-Iqbal Park w Lahore.

 

Mówiąc z Londynu, Hadhrat Mirza Masroor Ahmad powiedział:

W imieniu członków Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya na całym świecie, wyrażam moje najgłębsze wyrazy współczucia i kondolencje dla wszystkich osób dotkniętych wczorajszym atakiem terrorystycznym w Lahore, w którym straciło życie wielu chrześcijan i muzułmanów.

Jesteśmy wstrząśnięci i zrozpaczeni brutalnością oraz brakiem poszanowania dla ludzkiego życia. Wiele z ofiar to całkowite bezbronne kobiety i dzieci. Takie ataki, w jakiejkolwiek formie, nigdy nie mogą być uzasadnione, tak więc wszystkie formy terroryzmu i ekstremizmu muszą być potępione w najostrzejszych słowach.

Niechaj Allah Wszechmogący udzieli cierpliwości tym, którzy są w żałobie lub którzy zostali dotknięci tą tragedią w jakikolwiek sposób oraz niechaj obdarzy On Swą łaską i miłosierdziem tych wszystkich, którzy stracili życie. Niechaj także sprawi On, aby setki osób, które zostały ranne, szybko i w pełni powróciły do zdrowia.”

 

Koniec informacji prasowej.

 

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Muzułmańskie Ahmadiyya

tel. 22 863 88 92

 

Kazanie Piątkowe

2019-02-08
Doskonałość w ludziachNewsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

 

Ahmadiyya w Polsce   |   Certyfikacja Halal   |   Telewizja MTA International   |   Coroczne Konferencje Dżelsa Salana   |   Inne języki   |   Mapa Strony   |   Kontakt
© 2011 Stowarzyszenie Muzułmańskie Ahmadiyya, Wszelkie prawa zastrzeżone.